Zum Inhalt springen

Roadtrip do Düsseldorfu – Danny MacAskill podróżuje swoim nowym kamperem

Oto i on – nowy kamper Danny’ego Ten chyba najbardziej znany na świecie rowerzysta, już od dawna marzył o takim towarzyszu swych licznych podróży. I to marzenie w końcu się spełniło!

Od teraz będzie jeździł na plany filmowe i występy w swym nowym mobilnym domu. Danny nie wyobraża sobie też swojego własnego show, „Drop and Roll Tour“, bez nowego pojazdu, który wykorzystuje do optymalnego przygotowania swoich występów, jako miejsce pracy, w którym obrabia i przesyła do sieci swoje zapierające dech w piersiach filmy lub po prostu spędza w nim miłe chwile z przyjaciółmi.

Oczywiście kamper został zaprojektowany tak, aby zapewniał komfort i przytulność – zgodnie z wyobrażeniami jego właściciela. A firma Eberspächer wyposażyła mobilny dom Danny’ego w swoje najnowsze produkty.

Trasa pierwszego roadtripa prowadziła z jego ojczyzny – Szkocji do Düsseldorfu – z wieloma postojami w przeróżnych miejscach – aby w końcu wystąpić wraz z przyjaciółmi w ramach „Drop and Roll Tour” na Caravan Salon Shows.

Nowy kamperze Danny’ego
Oczywiście kamper został zaprojektowany tak, aby zapewniał komfort i przytulność


Dla ekstremalnych sportowców jak Danny MacAskill, przy wyborze partnerów i materiałów wchodzi w grę tylko jedna opcja: to, co najlepsze. Dlatego też w nowym kamperze Danny’ego zostały zainstalowane następujące produkty Eberspächer:

  • Ogrzewanie powietrzne Airtronic M2 Recreational, służące do ogrzewania wnętrza pojazdu
  • Wodny układ ogrzewania Hydronic S3 Economy wraz z bojlerem, do podgrzewania wody przemysłowej do zlewozmywaka i prysznica

Oba urządzenia grzewcze są obsługiwane za pomocą elementu sterującego EasyStart Pro. Ponadto, dzięki EasyStart Web, Danny może zdalnie włączyć ogrzewanie postojowe za pomocą smartfona lub smartwatcha – niezależnie od odległości, w jakiej znajduje się pojazd.

Oczywiście nie mogło zabraknąć klimatyzacji, która zapewni przyjemną temperaturę w lecie.Ogrzewanie powietrzne Airtronic M2 Recreational

Ogrzewanie powietrzne Airtronic M2 Recreational

Wodny układ ogrzewania Hydronic S3 Economy

Wodny układ ogrzewania Hydronic S3 Economy

Elementu sterującego EasyStart Pro

Elementu sterującego EasyStart Pro