Zum Inhalt springen

Ciepło, któremu możesz zaufać – nowe ogrzewanie wodne od Eberspaecher

Mocniejsza wersja Hydronic S3 Commercial o wydajności cieplnej 5,6 kW 

Sterowanie ogrzewaniem przez aplikację z nieograniczonym zasięgiem

Prosta instalacja w oparciu o specyficzne zestawy montażowe dla konkretnych modeli pojazdów

Esslingen, Sierpień 2018 – Trzecia generacja ogrzewań wodnych Hydronic zapewnia jeszcze lepszą wydajność grzewczą w zwartej konstrukcji. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności od 1,3 do 5 kW, Hydronic S3 Economy i Hydronic S3 Commercial z mocniejszą wersją 5,6 kW są odpowiednie dla wielu różnych pojazdów – od samochodów osobowych do ciężarówek.

Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji oraz bezszczotkowemu silnikowi, ogrzewania wodne Hydonic to gwarancja jakośći na lata. Mocniejsza wersja Hydronic S3 Commercial (24V) to nowe rozwiązanie o wydajności 5,6 kW wyposażone w automatyczną regulację wysokościową do 3000 m dla ciężarówek i maszyn budowlanych. Hydronic S3 Economy w wersji „CAN/S+” zastępuje poprzednią wersję „CAN/LIN” i umożliwia teraz sterowanie za pomocą plusa włączającego oprócz protokołu komunikacyjnego CAN. Jest on kompatybilny ze wszystkimi elementami sterującymi, które przesyłają sygnał włączający plus.

Mobilna komunikacja z nowym EasyStart Web

Ogrzewanie wodne jest kompatybilne z nowymi elementami sterującymi opartymi na magistrali CAN. Nowa wersja EasyStart Web dostępna od jesieni umożliwi włączanie ogrzewania jeszcze szybciej niż wcześniej. Ma również wbudowaną funkcję zużywania ciepła resztkowego z silnika. Oszczędza to energię i pomaga chronić środowisko. Instalacja EasyStart Web jest bardzo prosta dzięki zintegrowanej antenie i zainstalowanej karcie SIM w module odbiornika. EasyStart Web oferuje intuicyjną obsługę przez smartfon, smartwatch lub jakiekolwiek inne urządzenie z przeglądarką internetową.

Prosta diagnostyka

Intuicyjne urządzenie diagnostyczne i serwisowe EasyScan pozwala warsztatom na przeprowadzenie wyczerpującej analizy pracy systemu ogrzewania. Jest ono wyposażone w asystenta instalacji, analizę błędów i tekstowe wyświetlanie błędów. Jeżeli klient odblokuje taką opcję, EasyStart Web pozwala na zdalną szczegółową diagnostykę przez serwis.

Szybka instalacja dzięki zestawom montażowym dla konkretnych modeli pojazdów 

Małe wymiary ogrzewania pozwalają na elastyczną instalację nawet, gdy miejsca w pojeździe jest bardzo mało. Eberspaecher oferuje zestawy montażowe dla konkretnych modeli samochodów osobowych, dzięki czemu instalacja jest szybsza i bezproblemowa. Na Portalu Partnera partner.eberspaecher.com/pl dla autoryzowanych serwisów można znaleźć sugestie i instrukcje montażowe dla wielu różnych modeli pojazdów

O Eberspaecher:

Firma Eberspaecher  zatrudnia około 10 000 pracowników, posiada ponad 80 lokalizacji w 29 krajach i jest reprezentowana na wszystkich kluczowych rynkach światowego przemysłu motoryzacyjnego. Rodzinna firma z siedzibą w Esslingen am Neckar reprezentuje innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii układów wydechów, elektroniki samochodowej i zarządzania ciepłem dla szerokiej gamy typów pojazdów. Komponenty i systemy Eberspaecher zapewniają większy komfort, większe bezpieczeństwo i czystsze środowisko na drodze lub poza nią. W 2017 roku  Grupa wygenerowała obrót w wysokości około 4,5 miliarda euro.