Zum Inhalt springen

NOWA RODZINA WŁĄCZNIKÓW

EASY START REMOTE PLUS

Zdalne sterowanie ze zintegrowanym zegarem preselekcyjnym. Można za jego pomocą zaprogramować 3 czasy wyjazdu o dowolnej godzinie z wyprzedzeniem do 7 dni. Umożliwia także ustawienie 5 lub 7 dniowego programu grzania (np. poniedziałek – piątek, lub poniedziałek – niedziela) o tej samej godzinie.

Umożliwia zaprogramowanie godziny, o której samochód ma być podgrzany.

Wyświetlacz LCD informuje o temperaturze we wnętrzu auta oraz załączanych funkcjach.
W lecie może aktywować opcję przewietrzania, czyli chłodzenia wnętrza za pomocą powietrza zasysanego z otoczenia przez wentylator nawiewu (nie dotyczy rozbudowanych dogrzewaczy).

Zasięg działania - do 1000 m przy kontakcie wzrokowym z pojazdem.


EASY START TIMER

Zegar sterujący montowany w kabinie pojazdu. Można za jego pomocą zaprogramować 3 czasy wyjazdu o dowolnej godzinie z wyprzedzeniem do 7 dni. Umożliwia także ustawienie 5 lub 7 dniowego programu grzania (np. poniedziałek – piątek, lub poniedziałek – niedziela) o tej samej godzinie.


EASY START REMOTE

Łatwe w obsłudze zdalne sterowanie załącz/wyłącz. Do uruchomienia poszczególnych opcji wykorzystywane są jedynie dwa przyciski. Potwierdzenie załączenia oraz informację o stanie pracy ogrzewania wskazuje dwukolorowa dioda LED. Pilot umożliwia uruchomienie funkcji wietrzenia bez konieczności montażu dodatkowego przełącznika w kabinie pojazdu (jak w przypadku poprzedniej generacji, czyli ES R).

Zasięg działania - do 1000 m przy kontakcie wzrokowym z pojazdem.

UWAGA: Ze względu na uruchamianie agregatu grzewczego z wykorzystaniem cyfrowego przesyłu danych włącznik nie nadaje się do współpracy z rozbudowanymi dogrzewaczami montowanymi fabrycznie.