Zum Inhalt springen

Nowy moduł elektroniczny EasyFan przeznaczony do wspolpracy z ogrzewaniami Hydronic:

  • EasyFan dokonuje niezbednych ustawnien układu wentylacyjno-grzewczego
  • Automatyczna regulacja prędkosci wentylatora i kierunku nawiewu
  • Łatwa instalacja dostępna dla wielu typów pojazdów

 

Esslingen, 29 lutego 2016

Funkcje wspierające bezpieczeństwo i komfort w pojeździe stają się integralną częścią pojazdów. Na przykład kwestia klimatu w kabinie pojazdu: specjaliści Eberspaecher od zarządzania temperaturą opracowali nową jednostkę sterującą, która powoduje, że obsługa ogrzewania postojowego jest bardziej przyjazna dla użytkownika. 

EasyFan automatycznie dostosowuje ustawienia wentylacji w kabinie. Poprawia komfort użytkowania systemów grzewczych, ale także optymalizuje ich wydajność. Korzyść dla partnerów serwisowych: Instalacja jest łatwa, z wykorzystaniem układów zaprogramowanych dla konkretnych modeli pojazdów.

Nowy produkt EasyFan zwiększa atrakcyjność oferty EBERSPAECHER w segmencie systemów ogrzewania postojowego. Eksperci od zarządzania klimatem opracowali produkt, ktorego właściwości wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą mieć pewność, że wsiądą do odpowiednio ogrzanego wnętrza auta, którego szyby będą odmrożone i zapewnią bezpieczną widoczność.

Funkcjonalność systemu możemy poprawić wykorzystując do obsługi aplikacje mobilna EasyStart Call, kompatybilną z popularnymi smartfonami (Android,iOS)

 

Jedno zmartwienie mniej - automatyczne odszranianie auta dzięki EasyFan

EasyFan sprawia, że obsługa urządzeń Hydronic jest przyjazna dla użytkownika i bardziej efektywna. Urządzenie automatycznie skieruje nawiew na przednia szybę pojazdu i zadba o temperaturę i intensywność wtlaczania powietrza do kabiny. Wszystkie elementy systemu nawiewu są ustawione w optymalny sposób przez cały czas pracy ogrzewania. W części obecnie produkowanych pojazdów ustawienia te nadal musza być wykonywane ręcznie. Nie jest to trudna czynność, natomiast łatwo o niej zapomnieć podczas opuszczania pojazdu na parkignu. 

EasyFan wykonuje tę pracę za kierowcę, a gdy okres pracy ogrzewania postojowego dobiegnie końca, wcześniejsze nastawy panelu obsługi klimatyzacji i nawiewu zostaną przywrócone.

 

Przygotowany do łatwego montażu

Eberspaecher zapewnia swoim partnerom serwisowym zestawy montażowe dla poszczególnych pojazdów wraz z zaprogramowanymi jednostkami EasyFan. EasyFan będzie dostępny dla szerokiej gamy pojazdów, w tym Audi, BMW, Ford, Mercedes-Benz, Peugeot, Skoda, Seat, Toyota i Volkswagen.