Zum Inhalt springen

Grupa Eberspächer: Źródło impulsów dla mobilności jutra

Układy wydechowe, systemy ogrzewania i klimatyzacji – nasza technologia ma istotny wkład w rozwój ekologicznej komunikacji, poprawę bezpieczeństwa i samopoczucia na całym świecie. Jesteśmy kompetentnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego także w segmencie elektroniki samochodowej oraz systemów i serwisów budowy sieci elektronicznych w pojazdach.

Pionierscy
Wszyscy europejscy, amerykańscy – a coraz częściej także azjatyccy – producenci samochodów stosują nasze przełomowe technologie. Z obszernej wiedzy w zakresie oryginalnego wyposażenia korzystają także sprzedawcy części i warsztaty, zaopatrywani przez nas na całym świecie.

Wizjonerscy
Umiemy bardzo szybko wprowadzać innowacje. Już dzisiaj pracujemy nad mobilnością jutra i oferujemy pionierskie rozwiązania spełniające warunki coraz surowszych norm spalinowych, kompleksowego termozarządzania przy napędach elektrycznych oraz stale rosnących wymagań stawianych elektronice samochodowej.

Elastyczni
Eberspächer jest firmą niezależną i bardzo elastyczną. Firma zatrudnia około 10 000 pracowników, posiada ponad 80 lokalizacji w 29 krajach i jest reprezentowana na wszystkich kluczowych rynkach światowego przemysłu motoryzacyjnego. Planowo wzmacniamy naszą międzynarodową obecność – jakość nie zna granic.

Więcej informacji o przedsiębiorstwie:

Sprawozdanie roczne