Zum Inhalt springen

MOVE is Eberspächer

MOVE ist Eberspächer

MOVE
Z nami Eberspächer jest na drodze do przyszłych sukcesów! Dzięki opłacalnemu rozwojowi nieprzerwanie zwiększamy wartość naszej firmy. Jako firma rodzinna stawiamy na zaufanie i nasze mocne strony: długoterminowe myślenie oraz rozwiniętą kulturę wartości. Świadomie i konsekwentnie uczestniczymy w globalnej konkurencji i dopasowujemy się do zmienionych warunków rynkowych – od 1865 roku, dziś i w przyszłości.

Kształtujemy czystą mobilność przyszłości (Clean Mobility), udostępniamy klientom inteligentne rozwiązania (Smart Solutions), projektowane i produkowane przez zaangażowane osoby (Dedicated People).

Clean Mobility: Nasze produkty i usługi przyczyniają się do ochrony środowiska, bezpieczeństwa i komfortu w pojazdach.

Smart Solutions: Wspieramy w ukierunkowany sposób innowacje, aby zachwycać naszych klientów. Rozbudowujemy naszą pozycję rynkową przez inwestycje, partnerstwa i nabycia.

Dedicated People: Działamy z zaangażowaniem i przyjmujemy odpowiedzialność. W atrakcyjnym środowisku pracy stale rozwijamy nasze umiejętności i kształtujemy silną, globalną organizację.

W strategiczny sposób przypisujemy nasze działania do dojrzałych, dynamicznych i całkowicie nowych pól działania. Naszą przyszłość sukcesu kształtujemy przez inicjatywy w przejrzyście zdefiniowanych polach działania we wszystkich obszarach działalności.