Zum Inhalt springen

Nasze atuty — nasza samoświadomość

Eberspächer zawsze stawiał na siłę innowacyjnych pomysłów i zaskakiwał dużą zdolnością do przeobrażania: Także dzisiaj traktujemy stojące przed nami wyzwania jako szansę dla przedsiębiorstwa, którą wykorzystamy dzięki długofalowej strategii rozwoju.

Niezależność
Podejmujemy nasze decyzje z pozycji siły. Ekonomiczna niezależność przedsiębiorstwa rodzinnego umożliwia nam samodzielne określanie naszych priorytetów i naszego ukierunkowania strategicznego. Kierujemy się przy tym długofalową stabilizacją.

Rozwój
Nasza nazwa od 1865 r. jest synonimem przedsiębiorczości i kreatywności. Także w przyszłości będziemy się rozwijać własnymi siłami. Celem jest konsekwentne wzmacnianie naszej pozycji rynkowej we wszystkich segmentach i rozsądne uzupełnianie istniejącego portfolio.

Internacjonalizacja
Jesteśmy obecni na wszystkich kluczowych rynkach światowego przemysłu motoryzacyjnego i konsekwentnie wzmacniamy naszą obecność na całym świecie. Koncentrujemy się na regionach o dużym wzroście ekonomicznym i obiecującym potencjale rozwoju – przykładem są państwa grupy BRICS: Brazylia, Rosja, Indie i Chiny.

Pionierstwo technologiczne
Chcemy, aby z dobrych pomysłów naszych projektantów powstawały pionierskie komponenty motoryzacyjnego postępu. Dlatego konsekwentnie inwestujemy w badania i rozwój. Ponad 700 inżynierów i specjalistów wzmacnia naszą pozycję technologicznego lidera we wszystkich grupach produktów.

Perspektywiczność
Mobilność jutra może mieć wiele twarzy. Liczymy na przyjazną współegzystencję różnorodnych rozwiązań technicznych. Eberspächer jest przygotowany na nadchodzącą przemianę technologiczną we wszystkich segmentach – zarówno na konsekwentne udoskonalanie silników spalinowych, które jeszcze długo będą dominować na drogach, jak też na nowe, alternatywne koncepcje napędu.

Zapraszamy do czytania o naszych pionierskich komponentach technologii zrównoważonej mobilności. więcej