Zum Inhalt springen

Portfolio produktów Eberspächer zawiera rozwiązania dla dzisiejszych i przyszłych wymagań przemysłu samochodowegoh wymagań przemysłu samochodowego

Układy wydechowe
Czystsze, lżejsze, cichsze – nasze układy wydechowe do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych już dziś eliminują ponad 95 procent wszystkich substancji szkodliwych. Są liderami w dziedzinie lekkiej budowy, tłumienia hałasów i sounddesign. Nasze kompetencje specjalisty od układów wydechowych znane są na całym świecie wśród producentów samochodowych oraz w sektorze non-road. Korzystają z nich także nasi klienci na rynku wtórnym. Są to warsztaty i partnerzy handlowi, których zaopatrujemy w systemy doposażenia i urządzenia wymienne w jakości oryginalnego sprzętu.


Systemy ogrzewania
Układy ogrzewania postojowego stały się synonimem komfortu w samochodzie, odkąd wyposażyliśmy w nie Volkswagena Garbusa. Dzisiaj można spotkać je na całym świecie w wielu samochodach osobowych, użytkowych i specjalnych, pojazdach turystycznych czy łodziach. Producenci montują fabrycznie nasze ogrzewanie postojowe na paliwo jako wyposażenie seryjne lub dodatkowe. Nie ma też problemu z późniejszym doposażeniem w układy ogrzewania.


Elektryczne systemy ogrzewania
Jeżeli silnik dostarcza za mało ciepła resztkowego do ogrzewania, rozwiązaniem są elektryczne dodatkowe układy ogrzewania Eberspächer catem. Tak zwane dogrzewacze PTC szybko i ekonomicznie generują komfortowe ciepło w pojazdach z silnikiem dieslowskim i benzynowym. Nowatorskie są wysokonapięciowe układy ogrzewania do pojazdów z napędem hybrydowym, elektrycznym i wodorowym, już dzisiaj dostarczane seryjnie przez Eberspächer catem. Dogrzewacze PTC można też stosować lokalnie. Znanym przykładem jest ogrzewanie strefy głowy z zagłówka.


Układy klimatyzacyjne
Eberspächer Sütrak jest specjalistą od wydajnych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych w autobusach. Wspieramy producentów autobusów, oferując kompletne termozarządzanie z jednej ręki do autobusów miejskich i autokarów – od sprintera po piętrowe autokary.


Samochodowe urządzenia sterujące
Dzięki wydajnym, niezawodnym produktom elektronicznym dział samochodowych urządzeń sterujących specjalizuje się w indywidualnych, zapewniających zrównoważoną mobilność rozwiązaniach dla klientów, i jest kompetentnym, innowacyjnym partnerem branży motoryzacyjnej, który przyczynia się do optymalizacji zużycia i zmniejszenia emisji: poza sterownikami do termozarządzania i sterownikami kompaktowymi w zakres oferty wchodzą wzmacniacze mocy umożliwiające optymalne zarządzanie silnikiem i spalinami oraz produkty do stabilizacji sieci pokładowej i rekuperacji energii.